Halil Bakar 10 senedir şeker hastasıydı. Şekeri 150-200 arasında seyrediyor, tansiyonu 20’ye kadar çıkıyordu. Modern tıp anlamında her kapıyı çaldı, tedaviler gördü, haplar kullandı ama ne şeker düşüyordu, ne tansiyon.
Midesi bulanıyor, baş ağrıları peşini hiç bırakmıyordu. Gözlerde kararma, kusmalar artık iyice sıklaşmıştı. Her defasında ancak hastaneye gidip acil müdahale alınca kendine gelebiliyordu.
Bir yakınının tavsiyesi üzerine Dr. Hakan Özkul’a başvurmaya karar verdi. Bu karar, hayatının dönüm noktalarından biri oldu.
Hakan Bey’den bitkisel tedavi ve egzersiz önerileri alan hastamız ilk 4 ayda şeker hastalığını, sonraki 4 ayda tansiyon hastalığını hayatından çıkardı.
Şu an gayet sağlıklı.
Diyetine ve egzersizlerine devam ettiği sürece sağlıklı yaşamına devam edeceğini ifade ediyor.
Teşekkür için İstanbul Florya’daki muayenehanemize gelen Halil Bakar kendisi gibi şeker ve tansiyon hastalarına umut oldu.
Dr. Hakan Özkul şeker ve tansiyon gibi ömür boyu ilaç kullanılması gereken rahatsızlıklarda bitkisel tedavi desteğinin ne kadar önemli olduğunun altını çizdi.
Pankreasın yeniden normal sağlıklı yapısına dönmesi ile şeker hastalığında ciddi mesafe katedilebiliyor.
Siz de şeker ve tansiyon rahatsızlığınızda Dr. Hakan Özkul’dan destek almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurabilir ya da 0850 433 39 30 – 0530 061 25 84 bu hatlardan bize ulaşabilirsiniz.