Dr. Hakan Özkul 31 Ağustos 2020’de Fox Tv’de Çağla Şıkel’e konuk oldu, kanser tedavisinde en önemli unsurlardan biri olan anti-anjiyogenik etkiyi anlattı.
Kanserli hücreler daha çok yayılmak için çevrelerindeki damar sayısını artırır.
Tıbbi bitkilerdeki anti-anjiyogenik etki bu damarların artmasını engelleyerek kanseri durdurur, geriletir ve yok olmasına yardımcı olur.
Siz ya da bir yakınınız kanser tedavisinde Dr. Hakan Özkul’dan bitkisel tedavi desteği almak istiyorsanız bilgi ve randevu için arayabilirsiniz: 0530 061 25 84
www.sifasokagi.com

Dr. Hakan Özkul 23 Eylül 2019’da Fox Tv’de Çağla Şıkel’e konuk oldu.
Kanser başta olmak üzere ağır rahatsızlıklarda fitoterapi (bitkisel tedavi) tekniklerinin faydaları konuşuldu.
Dr. Hakan Özkul randevu hatları: 0850 433 39 30 – 0530 061 25 84
www.sifasokagi.com

Fitoterapi Uzmanı Dr. Hakan Özkul 05 Eylül 2019’da Fox TV’de Çağla Şıkel’in sunduğu Çağla ile Yeni Bir Gün programına konuk oldu.
Programda tıbbi bitkilerin konsantre halde kullanıldığında kanser, kısırlık ve şeker gibi ağır hastalıklarda ne kadar başarılı sonuçlar alınabildiği konuşuldu.
4. Evre Kanser İyileşir mi?
Metastaz yapan hastalarda kemoterapi ve radyoterapi gibi yöntemlere ek olarak bitkisel tedavi desteği ne kadar başarılı sonuçlar verebiliyor?
Yumurta rezervi azlığı, sperm yokluğu ya da düşüklüğü, çikolata kisti gibi sorunlar sebebi ile çocuk sahibi olamayan çiftler için bitkisel tedavi neler sunuyor?
Kronik rahatsızlıkların başında gelen diabet nasıl tedavi edilir?
Tıbbi bitki özleri pankreasın görevini tekrar tam olarak yerine getirmesini sağlayabilir mi?
Çağla Şıkel’in sorduğu bu sorulara Dr. Hakan Özkul yanıt verdi.
Siz de bu rahatsızlıklar konusunda var olan tedavinize ek olarak yeni bir yöntem denemek istiyorsanız Dr. Hakan Özkul için randevu alabilir, İstanbul Florya’daki muayenehanemize gelebilirsiniz.
Bilgi ve randevu hatları: 0850 433 39 30 – 0530 061 25 84
https://www.sifasokagi.com/